Banánový ples 2011

Tak je to za náma, 16tý ročník Banánového plesu. Podle mého názoru úspěšně. Ale pojďme si ho zrekapitulovat.

Připravy začali již brzo (ani si to sám nepamatuju) První větší rada byla 17. listopadu, kde jsme si stručně nastřelili jak to celý asi bude vypadat. Tato rada byla podle mě zásadní. Protože si už akorát jednotlivé skupinky (program, výzdoba, bar…) trochu poupravili a propracovali nápady a bylo vše hotovo (alespoň teoreticky). Poté většina lidí na ples zapomněla. Pouze se nám připomněl na naší Vánoční seassion, kde jsme vybírali koktejly (který nakonec dopadli úplně jinak, ale to nevadí ;-)). Dále se nám ples připomněl na Antickym večeru v lednu. Ovšem praktické přípravy začly až 3 tejdny před plesem. To jsme na radě trochu překopali program a plánovaná HAKA se přeměnila na “I will survive,” což byl velmi dobrý tah. A viditelné přípravy na ples proběhly až týden před plesem, kdy jsme v sobotu připravovali výzdobu a všelijaké výtvarno a v neděli natrénovali vypilovali předtančení.

V den plesu se sekce bar (Střela a Muff) vydali v devět ráno nakupovat. Zbytek měl sraz v 13 v divadle, nebo předtim u klubovny, ze který se toho odváželo habakuk. Barmani trošku přetáhli nákup, takže do divadla dorazili po půl druhý. To už byly přípravy v plném proudu. Sál a balkony připravený, výzdoba vyvěšená. Po našem příjezdu se začalo pracovat na baru, vyrábět chlebíčky, rozmisťovat, připravovat, plánovat….
V průběhu příprav proběhla generálka předtančeních, kde jsme se všichni ujistili, že to zvládáme. Pomalu se nachýlil čas a první návštěvníci začali přicházet. Jiřík s pivem a Kofolou v nedohlednu. Naštěstí dorazil včas.

Ples proběhl bez nějakých větších komplikací, kapela hrála výborně, lidé se bavili a největší úspěch sklidilo předtančení “muži v krojích”. Na Afriku jsme vybrali něco přes 2300, takže také úspěch. Celkově náš ples navštívilo 176 platících návštěvníků (včetně nás – organizátorů)
Takže jsme ples zvládli…

Za rok znova? Nebo něco jinýho?…..

Muff

Příspěvek byl publikován v rubrice Články a jeho autorem je prosek.org. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.