Většinu Banánů čeká standardně dlouhý život

Skupinka Banánů (Copánek, Papája, Australan, Worvaň, Muff, Kreveta, Střela, Řízek, Sojka, Simba, Bubo, Lili a Kocour) se vydala do skryté Továrny, aby od Továrníka získali lék proti zrychlenému stárnutí. Nejprve ale potřebovali ve městě získat dávku vakcíny, aby se mohli vydat na cestu. Po zdolání cesty až Továrně na ně čekalo poslední zamyšlení, zkouška a úkol. Aby od Továrníka získali lék, museli překonat “Sémantickou propast.” Bohužel ne všichni propast zdárně dokončili.

A teď k věci :-)
Po úvodní “punktovce” v ulicích Prahy jsme se po dvou nerovnoměrných skupinách vydali na cestu do Chocerad vlakem i autobusem. Zde nás vyzvedl Simba a provedl nás “zákulisím” Facebooku. Vyvrcholením byla “sémantická porpast” což byly nízký lana. Některé překážky byly “na pohodu” ale u některejch šlo “do tuhýho.” Čtvrteční večer byl zakončen spoustou otázek.
V Pátek jsme se probudili každý s nějakým postižením, a celá naše banda postižených si musela připravit snídani, což místy vypadalo velmi úsměvně. Dopoledne byla hra se Sojkou, při které jsem připravoval trať závodu “Le Chocerady”, který byl odstartován po svačině. Po urputném závodění a psaní “dopisů z depa” (omlouvám se, že jsme běhali téměř bezúčelně jako *** do téměřkolečka) byl výtečný oběd z Liliiny kuchyně. Odpoledne se šlo blbnout a protáhnout tělo na louku. Večer, Střelovými slovy: “Jsem rád, když můžu večer Přemýšlet unaven” jsme polemizovali nad otázkami týkajících se našeho žití a soužití v republice.
V sobotu jsme testovali nové “Offroad tramvaje” a dále jsme těžili platinu v Kyrgyzstánu pro blaho Banánového lidu. Po prospaném poledňáku jsme šli dořešit “otázku Republiky” na louku. Při večerním ohni se řady našeho občanstva rozrostli o dvě mladé, perspektivní, šikovné a v neposlední řadě i pohledné slečny “občanky” Copánka a Papáju.
V pokročilém večeru jsme měli volnou zábavu (Jungle Speed, kent) v chatě.
V neděli už jsme pouze pořešili termíny a akce s diářema, zabalili, uklidila a jeli domů.

Perfektní víkend… víc takovejch :-)
Muff

Příspěvek byl publikován v rubrice Články a jeho autorem je prosek.org. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.